Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /var/www/vhosts/istanbulsolarsistem.com/httpdocs/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/editors/class-vc-frontend-editor.php on line 673 Solar Aydınlatma Direkleri | İSTANBUL SOLAR

Solar Aydınlatma Direkleri

solar aydınlatma

Solar Aydınlatma Direkleri

Kimse geceleri eve karanlık bir yoldan ya da kaldırıma gitmek istemez. Garaj yolunuz, yolunuz veya bahçeniz için satın alabileceğiniz en güzel eklemelerden biri güneş enerjili yol ışığıdır.

Bu cihazlar, enerji tasarrufunuzu en üst düzeye çıkarmak ve uzun yıllar boyunca kullanmak için LED teknolojisiyle tasarlanmıştır. Piyasada birçok seçenek bulunmaktadır.

Solar Aydınlatmada Estetik tasarım ve pil ömrü son derece önemlidir.

Estetik Tasarım

Garaj yolunuz veya kaldırımınız için bir LED lamba ana fikri gece evinize yaklaşırken parlak bir ışık sağlamaktır. Ancak, yalnızca pratik amaçlara odaklanmaya gerek yoktur.

Güneş enerjili yol ışıklarının ana avantajlarından biri, lambaları çalıştırmak için bahçenizde çirkin veya tehlikeli bir kabloya ihtiyaç duyulmamasıdır. Bu aynı zamanda bölgeye güzel bir giriş sağlamaya odaklanmanızı sağlar.

Seçim yapabileceğiniz çok sayıda seçenek var. Yol lambaları gümüş kahverengi, bronz veya mat siyah görünüme sahip olabilir. Işık düzenleri de değişkendir ve evinize eşsiz bir tasarım görüntüsü sunar.

Dahası, farklı boyutlar ve şekiller de var. Bazıları antika bir görünüme sahipken, bazıları modern bir tasarıma sahiptir. Aslına bakarsanız, dışarıya fırlayan lambaların fikrini beğenmiyorsanız, yerin üstünde görünmeyen disk ışıklarını seçebilir ya da yerin üstünde isterseniz asılı asılı güneş yolu ışıklarını bulabilirsiniz.

Pil ömrü ve Kapasite

Dikkat etmeniz gereken özellikler arasında pil ömrü ve kapasitesi kesinlikle en önemlilerinden biri.

Bu ürünler yıllarca dayanmalı ve güneş ışığının en riskli kısmı bataryadır. Bunlar için tipik pil ömrü 2-4 yıl arasındadır. Bu arada, güneş panelleri ve LED ışıklar 25 yıla kadar sürebilir. Gördüğünüz gibi, batarya ne kadar uzun süre dayanırsa, ihtiyaç duyduğu o kadar az değişim olacaktır. Öte yandan, batarya kapasitesi, bataryanın ne kadar süreyle şarj olacağını ve ne kadar süre kalacağını gösteren harika bir göstergedir.

Yüksek pil kapasitesine sahip güneş ışığı seçmenin en büyük avantajı, güneş ışınlarının iyi olmadığı bulutlu veya kış günlerinde, yol ışığınızın arka arkaya ardışık geceler için alanı aydınlatabilmesidir.

Düşük pil kapasitesine sahip yol ışıklarının seçilmesi, bir günde pil tamamen şarj edildiğinden bir tarafta iyidir. Ancak, bir gün güneşli, bir gün bulutlu ise, geceleri sadece ilk gün boyunca ışık alırsınız.

Bu nedenle, bulunduğunuz yerde iyi bir güneş kaynağınız varsa, düşük ya da yüksek pil kapasitesi güneş ışığı yollarını seçebilirsiniz. Ancak, iyi bir güneş kaynağınız yoksa, yüksek enerji depolama kapasitesine sahip bir tanesini seçin.

İSTANBUL SOLAR

Satış öncesi ve satış sonrası anahtar teslimi hizmetlerimizden yararlanın.