Hizmetlerimiz

Enerji sektöründe edindiğimiz tecrübe ve deneyimle sadece endüstri ve sanayide değil, özel yaşam alanlarında da temiz ve sürdürülebilir enerji santralleri hizmeti veriyoruz. Üretimde bulunan bütün işletmelerde elektrik faturasının büyük maliyetler oluşturduğunun farkındayız. Bu bilinçle Güneş ve rüzgârdan yararlanarak kendi elektriğinizi üretme imkânı sunuyoruz.

 Güneş enerji santrali, rüzgâr tribünü, çatı güneş enerji santrali, solar proje ve danışmanlık, solar bakım ve onarım hizmetlerimiz arasındadır. Bir telefonla ihtiyacınızı belirleyip, en doğru ve düşük maliyetle santralinizi kuruyoruz. Santrali kurmakla kalmıyoruz, bakım, onarım ve danışmanlık hizmetlerimiz de bulunuyor.

 Güneş Enerji Santrali (GES) Hizmetimiz

 Tek panelden onlarca panele, konut çatısından, fabrikalara kadar çeşitli ölçülerde ve Kw gücünde güneş enerji santralleri kuruyoruz. Sanıldığının aksine GES’ler yüksek maliyetli değildir. Konutlarda veya sitelerde kullanacağınız GES’ler daha minimal ve ekonomik olacaktır.

 İster yaşam alanlarınız isterseniz işletmeniz için GES kurdurmak isteyin, telefonla iletişime geçmeniz yeterlidir. Uzman ekibimiz konuyla ilgili size detaylı açıklamayı yapacaktır. Santrali kuracağınız alan/bölgede fizibilite araştırması yaparak, en doğru ve kapsamlı santral kurulumu projesini oluşturuyoruz.

 Yaşam alanınız veya işletmenizin elektrik ihtiyacını karşılayacak yeterde güçte panel ve ekipman seçimini yapıp, kurulumunu gerçekleştiriyoruz. GES projesi çizmek, danışmanlık, bakım ve onarım hizmetlerimiz ile sürekli yanınızdayız.

 Solar Proje ve Danışmanlık Hizmetimiz

 Ülkemizin güneş ve rüzgar açısından verimli olması, GES’lerin elektrik faturalarında büyük avantaj sağlaması, sadece şirketlerin ve fabrikaların değil, konut sahiplerinin de yönünü solar enerjiye çevirmesini sağlıyor. Bu doğrultuda, GES kurulumunda teknik ve finansal yeterliliğe sahip yüklenici firmaların önemi ortaya çıkıyor.

 Sektörde edindiğimiz güçlü referanslar ve müşteri memnuniyetiyle proje ve danışmanlıkla birlikte anahtar teslimi hizmetlerimiz bulunuyor. Proje ve danışmanlık hizmetimizle her ölçekteki GES projesi yatırım hedeflerine kolayca ulaşıyor.

 Genel Olarak Proje ve Danışmanlık Hizmetlerimiz

 – Üretim etkinliğinin geliştirilmesine yönelik modelleri oluşturup, geri dönüşüm süreleriyle ilgili teknik bilgi veriyoruz.

 – Farklı teknolojilerdeki modülleri kıyaslayarak saha ölçüm sonuçları ve coğrafi koşullara göre en doğru sistem modellerini tasarlıyoruz.

 – Gerekli belgeleri hazırlayıp, izinleri alarak ilgili dağıtım şirketinden Bağlantı Görüşü (Çağrı Mektubu) alıyoruz.

 – GES Elektrik ve Statik Proje dosyasını hazırlayıp, Tedaş Genel Müdürlüğüne onaylatıyoruz.

 – Dağıtım şirketiyle bağlantı anlaşmasının imzalanmasını sağlıyoruz.

 – Bakanlık, kurum ve kuruluşların sağladığı hibe ve teşvik fonlarına ulaşılmasında danışmanlık ve projelendirme hizmeti sunuyoruz

 Solar Bakım ve Onarım Hizmetimiz

 GES projesi, danışmanlığı, anahtar teslimi ve montaj hizmetimizin yanı sıra bakım ve onarım hizmetimiz de bulunuyor. GES’lerin finansal beklentileri yerine getirebilmesi, kredi taksitlerinin ödenmesinde yatırımcısını zorlamaması için bilgili, tecrübeli ve hızlı müdahale edebilecek bir firmayla çalışmanız önemlidir.

 Firmamız yaygın hizmet ağıyla 7/24 her zaman yanındadır. Ayrıca uzun zamandır işletmede olan GES’lerin detaylı kontrollerini gerçekleştirip, performansın arttırılması için de çalışmalar yapıyoruz.

 Güneş panellerini ve araziyi periyodik olarak değil, kirlendiğinde temizliyoruz. Uluslararası standartlara göre periyodik bakımları yapıyoruz. Verim düşüşlerini ve arızaları anında fark edip, müdahale ediyoruz.

 Solar Bakım ve Onarım Hizmetlerinin Önemi

 GES, minimum 25 yıl boyunca yatırımcısına gelir kazandıran uzun vadeli yatırımlardır. Bu uzun süreçte bakım onarım hizmetleri, oluşabilecek maddi kayıpların yaşanmasını engellemekle kalmaz, beklenenden daha fazla üretim getirisi de sağlar. Yatırımların daha yapılabilir olmasına ve geri dönüşlerin kısalmasına vesile olur.

 Yatırımınızın verimli çalışmasını, ek maliyetler çıkarmamasını istiyorsanız alanında uzman ve deneyimli firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Anahtar teslimi ve montajını yaptığımız GES’lerin periyodik bakım ve onarımlarını en hızlı şekilde yapıyoruz. Bununla birlikte kurulu olan ve belirli zaman geçmiş GES’lere de müdahale ediyoruz.