Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /var/www/vhosts/istanbulsolarsistem.com/httpdocs/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/editors/class-vc-frontend-editor.php on line 673 Solar İnvertör Seçimi | İSTANBUL SOLAR

Solar İnvertör Seçimi

solar inverter çeşitleri

Solar İnvertörler, alçak gerilim şebekesine doğrudan bağlantıya izin vererek, doğru akım tesisatlarına kıyasla galvanik ayrımı sağlar. Transformatörün ve diğer inverter bileşenlerinin derecesi, aynı kategorideki makineler arasında en yüksek geri dönüşü sağlar.

Maksimum enerji ve güvenlik

Kuzaytepe Solar Siztemleri inverterlerin kontrol sisteminde uygulanan Maksimum Güç Noktası İzleme (MPPT) araştırma algoritması, fotovoltaik jeneratörün radyasyon ve sıcaklık koşullarında tam olarak kullanılmasını sağlayarak, tesisin sürekli olarak maksimum verimde çalışmasını sağlar. Güneş radyasyonu yokluğunda dönüştürücü bekleme moduna geçer ve tekrar radyasyon olduğunda normal çalışmasına devam eder. Bu özellik öz tüketimi en aza indirir ve enerji verimliliğini en üst düzeye çıkarır. 

Hız kontrollü fanların kullanılması invertörün genel verimliliğini optimize etmeye yardımcı olur. Sıcaklığa bağlı bir operasyon da beklenen ömrü artırır ve olağanüstü bakım için yapılan maliyetleri azaltır. Tüm bu tasarım özellikleri, dikkatli bileşen seçimi ve ISO9001 standartlarına göre garantili üretim kalitesi, üç fazlı invertörleri Sirio’yu son derece verimli ve güvenilir kılar ve maksimum enerji üretimini garanti eder.

Termal indirgeme

Kuzaytepe Solar Siztemleri modelleri, 45 ° C ortamlara kadar nominal güç çıkışı sağlar. Eğer bu eşik aşılırsa, invertör ağa beslenen gücü, ısı emici sıcaklığını maksimum sınırda tutacak şekilde kademeli olarak düşürür. Termal normal çalışma aralığında geri dönüşte, inverter en uygun çalışma noktasını geri yükler. Maksimum güç aktarımı sağlanır.

Kullanıcı arayüzü

Kuzaytepe Solar Siztemleri inverterleri, uygun bir 4.3 ‘formatta, LCD renkli dokunmatik ekrandan oluşan bir dizi yeni kullanıcı arayüzü sunar. Bu, PV sisteminin ana parametrelerini kontrol etmeyi sağlayan ve dokunmatik fonksiyonların etkileşimli deneyimiyle operasyonu izleyen etkileşimde bulunan bir gelişmedir. Cihaz, 5 yıldan daha uzun bir geçmiş veri tabanı ile tüm parametrelerin depolanmasına izin veren ve tüm değişkenleri güç, enerji, AC / DC, AC / DC voltaj, frekans, sıcaklık ve reaktif güç çeviricidir. Yeni ekran, veri yedekleme ve yazılım yükseltme için bir USB portuna sahiptir; ayrıca, hem ağdaki PVSER özel protokolü hem de ModBUS / TCP ile uyumludur, böylece herhangi bir yönetim BMS’sine veya Ethernet ağı kullanarak veri analizine kolay ekleme olanağı sunar.

Kolay kurulum ve bakım

Bu cihazların ayak izi büyük ölçüde azaltıldı ve elektronik parçalara ve güç bileşenlerine önden tam olarak erişilebildiğinden ekipmanın yanında veya arkasında boşluk bırakmaya gerek yoktur. Tam otomatik çalışma kullanım kolaylığı sağlar ve kurulum ve çalıştırmayı kolaylaştırır, böylece arızalara veya tesis verimliliğini azaltabilecek kurulum ve yapılandırma hatalarından kaçınır.

İSTANBUL SOLAR

Satış öncesi ve satış sonrası anahtar teslimi hizmetlerimizden yararlanın.